Lühidalt meie firmast

Shop Fixture OÜ on kaubamärgi ABM ametlik esindajad Eestis.

Pakume kaubandusettevõtetele edukaks tööks vajalikku sisustust. Meie eesmärgiks on pakkuda terviklahendust, mis on kliendile täpselt sobiv – asjatundlikust konsulteerimisest ja objekti mõõdistamisest kuni toodete tellimise, kohaletoomise ning paigaldamiseni. Meie tootevalikus on enam kui 15 000 erinevat valmistoodet, mis võimaldab pakkuda teile sobiva toote soodsa hinna ja optimaalse tarneajaga. Materjalide ja värvitoonide valik on mitmekesine ning toodete disainimisel on lähtutud mugavusest ja kvaliteedist.

Oleme sisustanud erinevaid kauplusi ja müügikohti kaubandusliku inventariga, mis vastavad kaupleja soovile, kaupade ning müüdavate toodete spetsiifikale ja tellija võimalustele.

Tänu erinevatele kogemustele oskame läheneda igale projektile individuaalselt. Leiame ühiselt parimad vahendid suurepäraseks kaupade eksponeerimiseks ja kliendi mugavuse tagamiseks nii väiksemasse kui ka suurde kauplusesse.

Küsimuste ja soovide korral palun ühendust võtta meie abivalmis meeskonnaga.

 

Kontakt

Shop Fixture OÜ

Vae 5
Laagri alevik
76401
Harju maakond

Reg. nr. 12244463
EE101521213

kauplusesisustus@gmail.com
+372 51 54 526

 

Kui plaanid meie juurest läbi astuda, oleks hea, kui annad oma tulekust teada, sest oleme tihti oma klientide juures ning ei pruugi kontoris olla.